Baharhan Gold

Sorular ve Cevaplar

Aşağıda, bir ürün satın almadan önce müşterilerimiz için sıkça sorulan bazı sorular yer almaktadır, başka sorularınız varsa aşağıdaki mail (baharhabcompany@gmail.com) adresine gönderebilirsiniz.

1.Hangi teslimat seçenekleriniz var?

Eve teslimat sağlıyoruz. Ayrıca teslimat süreleri ve maliyetleri bulunduğunuz konuma göre değişiklik göstermektedir.
Teslimat ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen teslimat bilgileri bölümünü okuyunuz.

2.Baharhan Gold Mağazası müşteri hizmetleri ekibi ne zaman çalışmaya başlar ve onlarla nasıl iletişim kurulur?

Müşteri temsilcilerimizle aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsniz;
Her zaman çalışıyoruz.Ekspres formumuzu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz, ekibimiz size en kısa sürede cevap verecektir.

3.Alışveriş geçmişimi görebilir miyim?

Sitemiz üzerinden bu işlemi her zaman yapabilirsniz, yapmanız gereken giriş yaparak hesabım bölümünden takip işlemi yapınız.

4.Siparişimin durumunu takip edebilir miyim?

E-posta ile aldığınız sipariş linkini kullanarak siparişinizin durumunu web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Veya kargo şirketinin web sitesi (MNG Kargo) üzerinden. Siparişi takip etmek için bağlantı, sipariş onayı e-postasında verilmiştir.
Siparişinizi takip etmek için lütfen şu adımları izleyin: E-postaya gelen kutunuzu kontrol edin. Postayı aldıktan sonra, teslimat sitesine yönlendirilmek için “Siparişi Takip Et” bağlantısını tıklayın.

5.Siparişimi verdikten sonra teslimat süresi ne kadardır?

Siparişinizin onay e-postası, tahmini teslimat süresi konusunda sizi bilgilendirecek ve teslimat şirketi, siparişinizi teslim etmek için yeterli bilgi yoksa sizinle iletişime geçmeye çalışacaktır.

6.Siparişimi aldım fakat istediğim ürün değildi, ne yapmalıyım?

Biz Baharhan Gold olarak sizlere en üst seviyede kaliteli hizmet vermeyi taahhüt ederiz, size uygun olmayan ürünlerin iadesi veya değişimi orijinal ambalajı ile olması ve 14 gün içerisinde faturası ile birlikte göndermeniz durumunda yapılabilir. Daha ayrıntı bilgi için lütfen iade ve değişim bölümüne bakınız.