Baharhan Gold

Iptal ve İade Koşulları

İptal ve iade politikamız
Türkiye’deki yasal sistemlere göre iade sürecine bağlı kaldığımızı lütfen unutmayın.

İade prosedürü

Ödenen tutarın iadesi karşılığında siparişinizi iade etmek veya başka bir siparişle değiştirmek isterseniz, yalnızca 7 günlük belirli bir süre sınırınız vardır.
Lütfen iade süresinin Türkiye’de yürürlükte olan yasalara göre olduğunu ve Kampanya durumunda Kampanya koşullarının geçerli olacağını unutmayın.
Sadece sitemiz üzerinden satın alınan sipariş iade edilmekte olup, herhangi bir ürün, ne olursa olsun, ücretsiz olarak satın alınan ürünlerle birlikte verilmiş ise iade ile birlikte o da iade edilmelidir.
İade etmek istediğiniz ürünleri kullanmamanın yanı sıra dikkatli bir şekilde ele almalı ve orijinal haliyle muhafaza edilmelidir ve ürünleriniz mülkiyetinizdeyken meydana gelebilecek herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu değiliz. bu durumda iade veya değişim talebiniz rededilebilir.

İptal işlemi

Siparişinizi iptal etmek isterseniz mesai saatleri içinde ve talepten sonraki bir saat içinde aşağıdaki e-posta üzerinden(baharhabcompany@gmail.com) iletişime geçebilirsiniz.

Kredi kartı veya herhangi bir ATM kartı ile ödeme yaparsanız ve talebinizi bu maddeye göre iptal ederseniz, iadeyi (gerekirse) ve en kısa sürede işleme koyacağız, ancak bunun iadesi için gereken süreden sorumlu değiliz. kullandığınız bankanın prosedürlerine bağlı olduğundan, hesabınızda hemen görünmeyebilir.

Talep tamamlandığı için yukarıda belirtilen süreden sonra iptalleri kabul edemeyeceğimizi lütfen unutmayın, ancak yukarıda belirtildiği gibi iade süreci ve takip ettiğimiz iade süreci talimatları izlenerek iptal edilebilir.

Değişim işlemi

Ürünün stokta olması dikkate alınmalı. değişim süreci şirket politikalarına göre gerçekleşecektir.

Para iadesi

Yukarıdaki istisnalara tabi olarak, siparişinizi iade ettiğinizde veya başka ürünlerle değiştirmek istediğinizde, ödediğiniz teslimat ücretleri hariç olmak üzere, iade edilen veya değiştirilen ürünleri aldıktan sonra bir geri ödeme işlemi gerçekleştirelecektir.